Fantazi İç Giyim

İç Giyim Ürünleri

Bayan İç Giyim

İade Ve Değişim Koşulları

İade veya değişim süresi ( 3 ) iş günüdür.

İade veya değişim talebinizi neden belirterek info@mordantel.com adresine mail atmanız gerekmektedir. 
 
Ürün Değişimi için mutlaka değişim yapacağınız ürünün kodunu ve yerine alacağınız ürünün kodunu bize mail yoluyla bildirmeniz gerekmektedir.

Fantazi iç giyim, normal iç giyim ürünleri ile iç giyim alt parçaları,emzirtme sütyen, külot, boxer, slip değişimi veya iadesi hijyen koşulları gereği mümkün değildir

1 - Almış olduğunuz ürününün, etiketini sökmeden/tahrip etmeden/bozmadan ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren üç (3) iş günü içinde teslim aldığınız şekli ile çift nüsha faturasıyla birlikte iade ya da değişimini talep edebilirsiniz.

2 - Değişimi veya iadesi yapılmak istenen ürünler firmamıza geri gönderilirken anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ kargo Antalya şubesine SADECEWEB Uğur Gedici adına Etiler Mah. 880 sokak. Vahit İbrahim Doğaner Apartmanı. No: 10/1 Muratpaşa/ANTALYA adresimize gönderilmesini ve kargo ücretini kesinlikle müşteri kendisi ödemelidir, karşı ödemeli gönderilen ürünler şirketimiz tarafından kesinlikle alınmamaktadır ve tekrar müşteriye iade olarak gönderilir.

3- İade edilecek ürün tarafımıza gönderilirken kargo ücreti müşteriye aittir. (Gönderilen ürün problemli ya da firmamız kaynaklı bir hata söz konusu ise, tüm kargo ücretleri firmamıza aittir.)

4 - İade sonucu olarak yapılacak geri ödeme, Banka prosedürlerine bağlı olarak en geç 30 iş günü içerisinde, kargo ve diğer masraflar düşüldükten sonra yapılacaktır. Havale iadelerinde adınıza olan bir banka hesabı bildirmelisiniz.

5 - Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmez. Ayrıca sitede kullanılan ürün resmi ile gerçek ürün arasında azda olsa renk ve ton farklılıkları olabilmektedir. Teknik olarak tüm ekranlarda birebir aynı renk gösterimi mümkün olmadığından, minimum seviyede sayılabilecek renk ve ton farklılıkları iade ve değişim sebebi sayılamaz.

6 - Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örneğin orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.


Alışverişini yapan her müşterimiz elektronik ortamda bu koşulları kabul etmiş sayılır.